Згорнути
R20
Обрати модель товару
Диски
11x20
3500.0грн.
КУПИТЬ
Диски E11x20 1шт
11x20
3500.0грн.
КУПИТЬ
Диски E11x20 Michelin 2шт

Колісні диски - важливі атрибути транспортних засобів. Це вироби, які відрізняються підвищеною міцністю і жорсткістю. Ми розуміємо, наскільки важливі такі показники, тому в інтернет-магазині продаються якісні товари. Їх можна замовити в онлайн-режимі і оформити доставку в будь-яке місто України. У нас представлені різні розміри дисків в наявності, тому клієнти завжди знаходять те, що їх цікавить.


Широкий асортимент автомобільних дисків

Це перевага, яка подобається покупцям. Ми є найбільшим постачальником колісних дисків і володіємо бездоганною репутацією. Клієнти звертаються до нас і знаходять товари, що відрізняються надійністю і тривалим терміном експлуатації.


Колісні диски - центральні металеві частини, на які встановлюються шини. Залежно від особливостей виробничого процесу, вироби класифікуються на кілька видів:

Штамповані диски - найпоширеніший вид продукції. Вироби виготовляються з вуглецевої сталі. Окремо штампується обід і лицьова частина. Потім елементи з'єднуються за допомогою зварювання. Головні особливості штампованих моделей - стійкість до деформацій і можливість ремонту;


Литі диски - вироби, що виготовляються з легких сплавів. Для них характерна невелика вага, геометрична точність і оригінальне дизайнерське оформлення. Диски призначені для експлуатації в будь-яких умовах;


Ковані диски - продукція, яку виготовляють методом гарячого штампування з високоміцних матеріалів. Ковані моделі мають стійкість до механічних пошкоджень і надійністю;

Складові диски - особлива категорія товарів. Конструкція складається з декількох частин. Окремі елементи виконуються із застосуванням унікальних технологій.


Чим ми краще конкурентів?
Купівля товарів для автомобілів у нас - вигідне рішення з кількох причин:

1. Висока якість - на сайті продається продукція світових брендів.

2. Професіоналізм співробітників: допомога у виборі відповідних варіантів, надання послуг шиномонтажу на належному рівні.

3. Доставка по Україні.

4. Різні варіанти оплати для зручності замовників.

Вибравши колісні диски в інтернет-магазині «1000-шин», Ви залишитеся задоволені і якістю товарів, і рівнем сервісу! Стати нашим клієнтом і переконайтеся в перевагах співпраці з перевіреною компанією!